21.05.2012r Poniedziałek

Od paru tygodni trwają przygotowania do V Pucharu Unii Europejskiej Niebo Otwartej Europy oraz XIX Krakowskich Zawodów Balonowych- Balonowego Pucharu Polski. Siły swe połączyły dwie najprężniej działające na terenie Krakowa instytucje związane ze sportem balonowym: Aeroklub Krakowski i Biuro Organizacyjne Niebo Otwartej Europy.

Do udziału w przygotowaniach zostali zaproszeni „balonowi przyjaciele” z terenu całego kraju. Wszystko po to, by te kilka dni były niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczestników zawodów, jak i dla osób, którym dane będzie podziwiać piękno tego sportu w trakcie trwania imprezy. Już w tej chwili do udziału w sportowych zmaganiach zgłosiło się 24 ekipy z Polski, Litwy oraz Węgier. W dniach od 7 do 10 czerwca niebo zostanie zasypane kolorowymi balonami! Przygotowania w toku, wszyscy mają pełne ręce roboty, a w głowach już tylko balony- ale tak naprawdę to WSZYSTKO DOPIERO PRZED NAMI!

        Sabina Hawryłko

 

Program Zawodów:

7 czerwca; 19.00 -lot popołudniowy Bochnia

8 czerwca; 7.00 – lot poranny  Proszówki

8 czerwca; 19.00 – lot popołudniowy Nowy Wiśnicz

9 czerwca; 7.00 – lot poranny Lepnica Murowana

9 czerwca; 19.00 – lot popołudniowy Łapczyca

10 czerwca; 7.30 – Proszówki  – lot o puchar Wójta Gminy Bochnia”

Uwaga! Ze względu na specyfikę sportu balonowego program zawodów w zależność od warunków pogodowych może ulec zmianie – dołożymy starań, by wszystkie informacje znalazły się na naszej stronie.

www.zawodybalonowe.pl

 

Nasza strona zyje-aktywnie.pl jest patronem medialnym V Pucharu Unii Europejskiej Niebo Otwartej Europy oraz XIX Krakowskich Zawodów Balonowych- Balonowego Pucharu Polski.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *